KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11819569
nr 1181 9569
Pierre Marie Brisson
(f. 1955), Frankrike
Etsning, "Composition". Signerad, numrerad 39/75, motivet: 54x44 cm
Pierre Marie Brisson, fransk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:24:43
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Pierre Marie Brisson
Läs mer om Pierre Marie Brisson